niedziela, 11 grudnia 2011

Zaczynamy

Cześć !

Od dzisiaj zaczynam prowadzenie bloga, co prawda już miałam blog o tej samej nazwie no tylko po prostu założyłam nowego. Mam nadzieję, że ten akurat bd mieć długo iż poprzednie może ok. miesiąc może dwa miesiące. Brakuje jeszcze parę szczegółów na blogu ale postaram się to wszystko wykończyć jakoś w tygodniu.    Aktualnie uczę się na geografię, na kartkówkę z moją panią to jest tak albo umiem albo nie i 1 albo 5, myślę że uda mi się na tą 5 napisać. Pozbyłam się zagrożenia z wosu i wyszłam ledwo na 3, ale czeka mnie jeszcze jeden sprawdzian, jak na razie umiem tylko 3 lekcje z 13 ale na pewno zdążę się nauczyć, bo to dopiero w piątek. 

Dzisiaj byłam z Kasią, Karoliną i Kubą zwanym Pulpetem. Karolina poszła w połowie spotkania, później rozmawialiśmy o koncercie który bd 16, no a 16 jadę na biwak ponoć a już powiedziałam Kasi, że pójdę z nią no a szczerze to nie chce mi się wole na biwak pojechać. Ale spróbuje z nią to jakoś obgadać. Jutro muszę wyskoczyć do miasta po prezent dla Karoliny na gwiazdkę, niestety nie wiem co mam jej kupić zupełnie nie mam pomysłu, może znajdę coś w lavendzie. 

No to chyba na tyle mam nadzieję, że blog wam się spodoba i będziecie czytelnikami. Możecie do mnie pisać na gadu : 39768029. Możecie mnie znaleźć w godzinach 20 - 22. Z góry dzięki za przeczytanie :)

5 komentarzy:

 1. Zapraszam do mnie na konkurs ;]
  http://madlenpassion.blogspot.com/2011/12/rozdanie-na-moim-blogu.html

  OdpowiedzUsuń
 2. jasne! ;)
  to ja dodam później ;)

  pozdrawiam, Aiea ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog . Obserwuję i liczę na rewanż ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim razie życzę powodzenia ;) Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń